Nerezové nádoby

a potrubní rozvody

Společnost Techfood nově nabízí dodání nerezových celků pro potravinářský a nápojový průmysl včetně inženýringu, potrubních rozvodů, 3D vizualizace a projektové dokumentace.

Jedná se zejména o izolované i neizolované tlakové nádoby do 10 barů a provozní teploty do 110°C. Současně nabízíme dodání netlakových otevřených nádob. Tlakové nádoby lze využít i pro akumulaci TUV, nebo topné vody u tepelných čerpadel.

Maximální průměr tlakových i netlakových nádob 3,0 metru s výškou včetně podpěrných nohou do 12 metrů a celkovou váhou nádoby do 10 tun.

Tepelná izolace nádob u nadměrných velikostí je prováděna na místě instalace formou lité PUR nebo PIR pěny do mezipláště mezi vnitřní nádobou a opláštěním AL plech. Tepelně izolované nádoby mohou být připraveny i pro instalaci chladícího nebo topného potrubí. Na vyžádání je možné doplnit tanky míchadly.

Rovněž jsou nabízeny tlakové (do 10 barů) a netlakové potrubní rozvody pro všechny druhy médií používaných v odvětví výroby potravin a nápojů.

K dodávce je nabízen kompletní inženýring v podobě montáže u zákazníka, měření a regulace, automatizace a technologického poradenství od zkušených odborníků.

Výroba kompletně probíhá v České republice.

Objednávky / Kontakt

Petr Pohorský

www.techfood.cz
Techfood s.r.o.

Objednávky / Kontakt

Petr Pohorský

www.techfood.cz
Techfood s.r.o.